Odzież dla pielęgniarek – odzież medyczna damska dla pielęgniarek

Odzież dla pielęgniarek jest zaprojektowana tak, aby zapewnić komfort, ochronę, nowoczesny fason i wsparcie dla pracowników medycznych. Damska odzież medyczna dla pielęgniarek jest specjalnie zaprojektowana, aby spełnić ich potrzeby i wymagania. WikiLim jest wiodącym dostawcą wysokiej jakości uniformów pielęgniarskich z szeroką gamą stylów, kolorów i rozmiarów. Nasze ubrania medyczne są wykonane z trwałych tkanin, które są oddychające i lekkie, co pozwala na maksymalną elastyczność i ruch. Dzięki stylowemu wzornictwu i dopasowanym sylwetkom, pielęgniarki mogą cieszyć się idealnym połączeniem mody, wygody i funkcjonalności w swojej odzieży roboczej.

odzież dla pielęgniarek

Odzież medyczna damska z powłoką Hello Nano – modny personel medyczny w bluzach i spodniach od WikiLim

Damska odzież medyczna Hello Nano firmy WikiLim to doskonały wybór dla lekarzy i pielęgniarek oraz całego modnego personelu medycznego. Odzież ta została zaprojektowana ze specjalną nanopowłoką, która pomaga chronić użytkowników przed bakteriami, wirusami i innymi zanieczyszczeniami. Fartuch posiada również dodatkową powłokę Hello Nano. Powłoka która zapewnia doskonałą odporność na plamy i dodatkową ochronę przed brudem, kurzem i innymi zanieczyszczeniami. Od spodni NEW YORK po bluzy SYDNEY, ta odzież jest dostępna w różnych stylach i kolorach, aby pomóc Ci wyglądać jak najlepiej, zapewniając jednocześnie najwyższą ochronę. Odzież dla pielęgniarek dzięki dopasowanemu krojowi, ta odzież medyczna zapewnia wygodne dopasowanie przez cały dzień. Oddychający materiał utrzymuje Cię w chłodzie i suchości, zapewniając maksymalny komfort bez względu na temperaturę otoczenia. Damska odzież medyczna z powłoką Hello Nano firmy WikiLim oferuje Ci bezpieczeństwo i styl na każdym kroku!

Sklep z odzieżą medyczną – odzież dla pielęgniarek, postaw na funkcjonalność oraz odzież najwyższej jakości

W WikiLim znajdziesz najwyższej jakości odzież medyczną dla pielęgniarek. Bluza SYDNEY posiada uniwersalny dekolt typu serek oraz krytą kieszeń na piersi z pętlą na identyfikator. Bluzy medyczne posiadają, także krytą kieszeń na brzuchu i ukryte wyjście na słuchawki (kabel jest schowany pod bluzą). Dodatkowo posiada nieco dłuższy niż w innych modelach tył, co pozwala uniknąć niekomfortowych sytuacji w gabinecie przy pacjęcie podczas podnoszenia rąk czy schylania się. Spodnie NEW YORK są typu „joggery” i mają naszyte głębokie kieszenie plus dodatkową głęboką kieszeń na udzie. W odzieży dla pielęgniarek dla zwiększenia komfortu posiadają również gumę i sznurek w pasie. Ze sklepem z odzieżą medyczną WikiLim możesz liczyć na funkcjonalność i odzież najwyższej jakości. Zadbaj o dobrany fartuch medyczny. Zapoznaj się z naszym asortymentem i zaletami ubrań w naszej ofercie. Znajdziesz u nas idealne komplety medyczne dla całego personelu!

W razie jakichkolwiek pytań można się z nami skontaktować pod adresem: office@wikilim.com

 

Adres

Grójecka 27/11

02-030 Warszawa

Polska

NIP: PL 542 258 33 57

KONTAKT

+48 506 096 569

office@wikilim.com

Poniedziałek: 9:00 – 17:00

SUBSKRYBUJ