Dofinansowanie

Dofinansowanie zakupu odzieży medycznej

Szanowni Państwo,

Chciałabym przedstawić Państwu markę odzieży medycznej WikiLim oraz możliwość skorzystania z programu dofinansowania na 80% wartości zakupu. Dzięki specjalnej obróbce materiału, z którego jest uszyta odzież WikiLim jesteście Państwo w stanie zwiększyć swoje bezpieczeństwo w zakresie ochrony przed bakteriami, wirusami, pleśnią, grzybami, alergenami czy też innymi związkami organicznymi.

WikiLim to marka, która stawia głównie na bezpieczeństwo i komfort, dlatego Nasza odzież to nie tylko elegancja, ale i funkcjonalność. Odzież WikiLim nie posiada zbędnych elementów,a co najważniejsze to TYLKO Nasza odzież jest napawana powłoką HelloNano. Wykorzystana technologia, umożliwia w czasie rzeczywistym neutralizację bakterii, wirurusów, grzybów, pleśni i innych związków organicznych, co w dzisiejszych czasach i obecnej sytuacji epidemiologicznej jest niezwykle ważne.

Czym jest technologia HelloNano?

HelloNano to zaawansowana technologicznie nano powłoka, która przez 24 godziny na dobę wykazuje silne działanie neutralizujące bakterie, wirusy, grzyby, pleśń oraz wszelkie związki organiczne w czasie rzeczywistym, mając jednocześnie działanie antyalergiczne. Liczne badania laboratoryjne, potwierdzone certyfikatami, wykazały, że mająca kontakt z dowolnym związkiem organicznym powłoka pozostaje biologicznie czystą, gdyż skutecznie rozkłada wszystkie chorobotwórcze drobnoustroje, czyniąc je nieszkodliwymi dla zdrowia. Innowacyjność powłoki HelloNano, to potwierdzona skuteczność biobójcza, neutralizacja zapachów i plam organicznych.

Dlatego marka WikiLim łączy w sobie zarówno najlepszy kunszt krawiectwa jak i bezpieczeństwo oraz Nasze zdrowie stawiając wykonanie odzieży Naszej marki na najwyższym poziomie. Wybierając tkaniny postawiliśmy przede wszystkim na jakość materiału dlatego odzież WikiLim oprócz funkcji ochronnej jest bardzo przyjemna dla ciała sprawiając, że noszenie ubrań WikiLim cały dzień w pracy będzie bardzo komfortowe i pozwoli się skupić na wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Klienci o marce WikiLim

Grono zadowolonych klientów jedynie potwierdza, że kierunek jaki obrała marka WikiLim to przede wszystkim bezpieczeństwo, ale również komfort i elegancja. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania.

Zidentyfikowanie potrzeb osób pracujących na różnych stanowiskach umożliwia stworzenie odpowiednich ubrań w zależności od specyfiki zawodu. Wspólnie pragniemy tworzyć produkty, które łączą w sobie komfort, wygodę, bezpieczeństwo, ale również cieszą oko.

Link do programu dofinansowania znajdą Państwo poniżej:

https://bip.zus.pl/documents/493361/10523817/Katalog+przyk%C5%82adowych+pyta%C5%84+i+odpowiedzi.pdf/4b96989a-f5ae-cea9-d005-55bc0dc928bf?t=1678200575061

Chętnie udostępnimy kontakt do firmy zajmującej się składaniem wniosków na dofinansowanie. Składanie wniosków trwa do 17 maja 2023 roku.

W obecnej chwili możemy Państwu zaoferować następujące ceny:

  • bluza – 342 złotych,
  • spodnie – 369 złotych.

W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt z Naszym Zespołem.

 

Adres

Grójecka 27/11

02-030 Warszawa

Polska

NIP: PL 542 258 33 57

KONTAKT

+48 506 096 569

office@wikilim.com

Poniedziałek: 9:00 – 17:00

SUBSKRYBUJ