Odzież dla kosmetologów

Odzież dla kosmetologów od WikiLim to gwarancja bezpieczeństwa Oraz komfortu. Elegancka odzież dla kosmetologów połączona z funkcjonalnością. Brak zbędnych elementów to ułatwienie w pracy. TYLKO Nasza odzież dla stomatologów jest napawana powłoką HelloNano.  Wykorzystana technologia, umożliwia w czasie rzeczywistym neutralizację bakterii, wirusów, grzybów, pleśni i innych związków organicznych, co w dzisiejszych czasach i obecnej sytuacji epidemiologicznej jest niezwykle ważne.

Odzież dla kosmetologów WikiLim reprezentuje najlepszy kunszt krawiectwa, stawiając wykonanie Naszych ubrań na najwyższym poziomie.  Wybierając tkaniny postawiliśmy przede wszystkim na jakość materiału dlatego  odzież WikiLim oprócz funkcji ochronnej jest bardzo przyjemna dla ciała  sprawiając, że  noszenie ubrań WikiLim cały dzień w pracy będzie  bardzo komfortowe i pozwoli  się skupić na wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Grono zadowolonych klientów jedynie potwierdza, że kierunek jaki obrała marka WikiLim to przede wszystkim pasja, komfort i elegancja w wyznaczaniu medycznej mody. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Zidentyfikowanie potrzeb osób pracujących na różnych stanowiskach umożliwia stworzenie odpowiednich ubrań w zależności od specyfiki zawodu. Wspólnie pragniemy tworzyć produkty, które  łączą w sobie komfort, wygodę, bezpieczeństwo, ale również cieszą oko.

W ofercie WikiLim znaleźć można odzież dla kosmetologów, która przeznaczona jest dla kobiet oraz mężczyzn. Zastanawiałaś się kiedyś czy odzież robocza można oddać Twój charakter? WikiLim wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom! Odpowiednio skrojona odzież, delikatne kolory odmienią Twój służbowy wygląd .

Odzież dla kosmetologów WikiLim

to marka, która powstała z miłości …

Miłości do siebie, do ludzi, do świata. To dwie siostry i dwie uzupełniające się, aczkolwiek różne połówki. To starsza i młodsza, to czerń i biel, to ścisły umysł i artystyczny, to rozwaga i szaleństwo, to wiele różnic, ale wspólny cel!

Nasz cel to podarować osobom z branży medycznej, kosmetycznej, weterynaryjnej, dietetycznej, farmaceutycznej i innych – wygodę, komfort a przede wszystkim bezpieczeństwo. 

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy dostępne pod adresem: office@wikilim.com

Adres

Grójecka 27/11

02-030 Warszawa

Polska

NIP: PL 542 258 33 57

KONTAKT

+48 506 096 569

office@wikilim.com

Poniedziałek: 9:00 – 17:00

SUBSKRYBUJ